Papīrs  |  Biroja tehnika  |  Skavotāji  |  Uzpildes  |  Kontakti
    
 


BIROJA PAPĪRS
Biroja papīrs

SPECIĀLAIS PAPĪRS - tintes printeriem
Foto papīrs
Tetovējumu papīrs
CD disku apdruka
Canvas
Biznesa kartes
Līmējošais papīrs
T–krekla apdrukas papīrs
 
KRĀSAINĀS MULTIFUNKCIONĀLĀS IEKĀRTAS
Multifunkcionālā iekārta Rex Rotary MP C2530

Multifunkcionālā ierīce MP C2530 ir Rex – Rotary firmas vienkāršākā krāsainā multifunkcionālā iekārta, kas apvieno sevī gan krāsaino printeri un skaneri. MP C2530 spēj strādāt ar A6 līdz A3 formātu un drukāt ar ātrumu 25 lpp./min un 10000 lpp. mēnesī. Ar savu vienkāršo, bet prakstisko pielietojumu šī multifunkcionālā iekārta kļūs par lielisku palīgu Jūsu birojā.

Specifikācija


Multifunkcionālā iekārta Rex Rotary MP C2050

Multifunkcionālā iekārta MP C2050 ir augstas klases biroja ierīce, kas sevī apvieno proteri, faksu un skaneri. Šī ierīce sevī iemieso arī lielisku dizainu, kas izpaužas ar skārien jūtīgo displeju, ar kuru Jūs varēsiet ērti un praktiski lietot visas funkcijas. Arī drukāšanas ātruma un formāta ziņā šī iekārta spēj konkurēt ar visām multifunkcionālajām ierīcēm.

Specifikācija


Multifunkcionālā iekārta Rex Rotary MP C2550

Multifunkcionālā iekārta MP C2550 ir augstas klases biroja aparatūra, kas sevī apvieno printeri, skaneri un faksu. Šī ierīce spēj drukāt ar ātrumu 25 lpp./min. un formātā no A6 līdz A3, ar mēneša noslogojumu 10000 lpp. Kā papildus patīkams pieskāriens ir liels skāriena jūtīgais displejs, kas atvieglos Jums strādāt ar šo aparatūru. Līdz ar visu šo funkciju klāstu šī ierīce kļūs par lielisku palīgu Jūsu birojā

Specifikācija


Multifunkcionālā iekārta Rex Rotary MP C2800

Multifunkcionālā iekārta MP C2800 spēs atrisināt Jūsu birojā visas problēmas. Šī iekārta sevī apvieno printeri, skaneri un faksu. Drukāšanas ātrums ir 28 lpp./min un apjoms mēnesī var sasniegti 20000 lpp. Ar šiem parametriem šī ierīce lieliski iederēsies Jūsu birojā.

Specifikācija
 


BIROJA TEHNIKA
Krāsainie un melnbaltie printeri
Gēla printeri un multifunkcionālās iekārtas
Krāsainās multifunkcionālās iekārtas
Melnbaltās multifunkcionālās iekārtas