Papīrs  |  Biroja tehnika  |  Skavotāji  |  Uzpildes  |  Kontakti
    
 


BIROJA PAPĪRS
Biroja papīrs

SPECIĀLAIS PAPĪRS - tintes printeriem
Foto papīrs
Tetovējumu papīrs
CD disku apdruka
Canvas
Biznesa kartes
Līmējošais papīrs
T–krekla apdrukas papīrs
 

PAPĪRS

Papīrs Navigator A klases biroja papīrs. Augsta baltuma pakāpe, lieliska necaurspīdība. Lieliska drukas kvalitāte uz lapas abām pusēm. Videi nekaitīgs papīrs. Piemērots jebkuram darbam modernā birojā. Lieliska piemērotība jabkurai biroja tehnikai. Ideāla drukas kvalitāte gan lāser-, gan tintes printeros.

Papīrs Discovery 75g/m2 papīrs, kura biezums un stingrība atbilst vairumam Eiropā lietoto 80g/m2 papīru. Lieliski pielietojams vēstulēm, atskaitēm, prezentācijām, katalogiem un brošūrām. Discovery patērē mazāk dabas resursus un ir labāk pārdotais 75g/m2 biroja papīrs Eiropā.

BIROJA PAPĪRS

Folex AG ir Šveices papīra produkcijas ražotājs, kas izceļas ar savu materiālu augsto kvalitāti un pievilcīgajām cenām. Folex AG ir daļa no Celfa AG, kas savā specialitātē darbojas jau kopš 1951. gada.

Mūsdienās tintes printerus ražo lielākā daļa biroja tehnikas ražotāju, tāpēc firma Folex pievērš lielu uzmanību šo printeru papīru ražošanai. Tintes printeriem ražo gan foto papīru, gan arī tik specifisku papīru kā tetovējumu papīrs.

SIA SELA šī ražotāja produkciju Latvijas iedzīvotājiem piedāvā jau 4 gadus un ir lepni ar strauji pieaugošo klientu skaitu. Priecājamies, ka ar Folex produktu pirkumu līdz šim ir bijis apmierināts ikviens pircējs.

Mēs vienmēr esam pretimnākoši savu klientu vēlmēm, tāpēc piedāvājam visu Folex produkciju pēc pieprasījuma arī nestandarta izmēros un pat ruļļos.

SPECIĀLAIS PAPĪRS TINTES PRINTERIEM - MAZIE FORMĀTI

-> FOTO PAPĪRS

-> TETOVĒJUMU PAPĪRS

-> CD DISKU APDRUKA

-> CANVAS

-> BIZNESA KARTES

-> LĪMĒJOŠAIS PAPĪRS

-> T-KREKLA APDRUKAS PAPĪRS

SPECIĀLAIS PAPĪRS MELNBALTIEM LĀZERPRINTERIEM
 


BIROJA TEHNIKA
Krāsainie un melnbaltie printeri
Gēla printeri un multifunkcionālās iekārtas
Krāsainās multifunkcionālās iekārtas
Melnbaltās multifunkcionālās iekārtas